How many of you use proxy?
by:@REDEZEMBER
If you use a proxy, please comment: ✅
If not, please comment: ❌
This is important so I know how much flexibility I have when creating bots with higher token counts.
прокси разрешены
Опубликованные чаты
0
комментарии
Оставь комментарий или отзыв для создателя ❤️